Pomagam
1.5% dla PMM

Czas czytania
2 minuty

Artykuł

Poprzedni Następny
Ogłoszenia

Pomagaj z wtyczką Altroo

Czas czytania
2 minuty

Z przyjemnością udostępniamy Wam nową innowacyjną możliwość wspierania naszych działań! Dzięki dwóm nowym wtyczkom – Altroo Search i Altroo Links – możecie teraz pomagać w sposób zupełnie nowy i wyjątkowy.

Rozszerzenie Altroo pozwala łączyć codzienne czynności w Internecie z pomaganiem innym. Gdy przeglądasz sieć, dochód z wyświetlonych reklam lub realizowanych zakupów jest przekazywany na wybrany przez Ciebie cel. Do wyboru masz dwie wtyczki, które pomogą zmaksymalizować przekazywany dochód:

  • Altroo Search zmienia standardową wyszukiwarkę na Altroo, gdzie zebrane środki z reklam przekazywane są na rzecz naszej misji. Wystarczy korzystać z tej wyszukiwarki, by wspierać nasze działania.
  • Natomiast Altroo Links wykorzystuje linki afiliacyjne podczas zakupów online, zbierając prowizje, które również trafiają na cele naszej organizacji. Dzięki niemu, codzienne zakupy stają się szansą na pomoc potrzebującym.

Te nowe możliwości są zupełnie darmowe, łatwe w użyciu i niezwykle skuteczne. Dzięki nim możecie w prosty sposób angażować się w naszą misję bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Każde wsparcie ma ogromne znaczenie i wpływa na poprawę sytuacji wielu osób, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z tych nowych funkcji i dołączenia do naszej misji pomagania!

Poprzedni

Artykuł

Następny

Przeczytaj także

Zobacz więcej
Zobacz więcej
Opis obrazu

Buduj z nami pomoc w najbardziej potrzebujących krajach świata.

Więcej

Zapisz się do newslettera