Działaj
z nami

wybierz swoją ścieżkę

dla każdego
Twoje zaangażowanie to lekarstwa dla niemowląt w Zambii, paczka żywnościowa dla rodziny syryjskich uchodźców lub pomoc medyczna dla najuboższych kobiet w Senegalu.

Prowadzimy wiele działań na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez Twojej pomocy. Razem budujemy pomoc!
dla biznesu
Współpracując z naszymi partnerami biznesowymi, wywieramy znacznie większy wpływ niż działając w pojedynkę. Razem możemy dokonać zmian na dużą skalę.
Nawiązujemy współpracę z firmami, których wartości są zbieżne z naszymi i które podzielają naszą wizję. Szukamy relacji, które z czasem mogą się rozwijać. Chcemy budować wyjątkowe partnerstwa, które zapewniają każdemu dużą wartość.
dla wolontariuszy
Zapraszamy wszystkich entuzjastów naszego stowarzyszenia do dołączenia do grona wolontariuszy! Jeśli czujecie, że cele Polskiej Misji Medycznej są Wam szczególnie bliskie i chcielibyście stać się częścią naszej misji, trafiliście w miejsce, gdzie możecie to zrobić!
Szukamy osób z pasją do pomagania i otwartością na świat, szczególnie ten odległy, często pomijany. Możecie mieć różnorodne doświadczenie: medyczne i wszelkie inne. Jesteśmy przekonani, że każdy ma jakiś potencjał, a połączony z pasją, może przenosić góry!
dla szkół
Polska Misja Medyczna współorganizuje wykłady i debaty na wielu uczelniach i szkołach w Polsce. Nasi medycy-wolontariusze dzielą się z tam swoimi doświadczeniami z misji w przeróżnych zakątkach świata, od Tanzanii po Papuę Nową Gwineę.