Działaj
z nami

wybierz swoją ścieżkę

dla każdego
Twoje zaangażowanie to lekarstwa dla niemowląt w Zambii, paczka żywnościowa dla rodziny syryjskich uchodźców lub pomoc medyczna dla najuboższych kobiet w Senegalu.

Prowadzimy wiele działań na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez Twojej pomocy. Razem budujemy pomoc!
dla biznesu
Współpracując z naszymi partnerami biznesowymi, wywieramy znacznie większy wpływ niż działając w pojedynkę. Razem możemy dokonać zmian na dużą skalę.
Nawiązujemy współpracę z firmami, których wartości są zbieżne z naszymi i które podzielają naszą wizję. Szukamy relacji, które z czasem mogą się rozwijać. Chcemy budować wyjątkowe partnerstwa, które zapewniają każdemu dużą wartość.
dla wolontariuszy
Zapraszamy wszystkich entuzjastów naszego stowarzyszenia do dołączenia do grona wolontariuszy medycznych! Szukamy wykwalifikowanych i doświadczonych medyków do współpracy na misjach zagranicznych. Jeśli jesteś lekarzem, pielęgniarką, położną, ratownikiem medycznym lub masz inne odpowiednie kwalifikacje, zapraszamy do udziału w naszym programie wolontariatu.
dla szkół
Polska Misja Medyczna współorganizuje wykłady i debaty na wielu uczelniach i szkołach w Polsce. Nasi medycy-wolontariusze dzielą się z tam swoimi doświadczeniami z misji w przeróżnych zakątkach świata, od Tanzanii po Papuę Nową Gwineę.