Pomagam
1.5% dla PMM

Zarząd

Ewa Piekarska-Dymus

prezes zarządu

Prezes Zarządu PMM. Absolwentka zdrowia publicznego i „Akademii Młodych Dyplomatów”. Specjalizuje się w programach skierowanych do matek i dzieci do 5. roku życia. Koordynator medyczny projektów w Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Chęć niesienia pomocy łączy z pasją podróżowania, poznawania ludzi, lokalnych obyczajów i radzenia sobie w krajach całkowicie odmiennych kulturowo od Polski. Miłośniczka trekkingu, jazdy na rowerze, tańców latynoamerykańskich i kuchni orientalnej.

Małgorzata Olasińska-Chart

członek zarządu

Koordynator projektów, związana z pomocą humanitarną od 2003 roku. Pracowała w Argentynie, Sudanie Południowym, Iraku, na Kubie i Ukrainie. Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem pomocy humanitarnej RedR UK. 10 lat zajmowała się pomocą dla imigrantów. Dla zwierząt zrobi wszystko. Z misji w Sudanie Południowym uratowała od śmierci psa Mary, a z Ukrainy przywiozła kota Saszę.

Jarosław Gucwa

członek zarządu

Specjalista chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Związany z PMM od początku jej istnienia. Przez wiele lat Prezes Zarządu. Koordynator i uczestnik projektów m.in. w Albanii, Kosowie, Afganistanie, Iraku, Iranie, Pakistanie, Czadzie, Kenii, Ugandzie. Dyrektor polskiego oddziału ITLS.

Iwona Zbijowska

członek zarządu

Związana z Polską Misją Medyczną od 2008 roku jako koordynatorka projektu, głównie w ramach programu Wolontariat Polska Pomoc. Ceni współpracę z wolontariuszkami, doceniając ich bezinteresowność i zaangażowanie. Lubi odkrywać nowe miejsca i smaki.

Komisja rewizyjna

  • Joanna Kołek-Zych
  • Agnieszka Kapera
  • Renata Popik