05 lipca 2021

„Nie ma nudy 3” –e-book dla dzieci na pomoc Syrii

Mały Teatr Ilustracji po raz kolejny przygotował charytatywny e-book „Nie ma nudy”. Najnowsze, trzecie wydanie edukacyjnej książki dla najmłodszych wspiera Polską Misję Medyczną. Środki z oficjalnej zbiórki pomogą nam kupić protezy dla syryjskich dzieci, które odniosły rany w wyniku trwającej wojny.
E-book można pobrać w zamian za wpłatę w dowolnej wysokości na rzecz zbiórki Polskiej Misji Medycznej dla Syrii. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup protez dla dzieci z Syrii, badania i rehabilitację prowadzoną w ośrodku w Idlib. Dzięki zaangażowaniu naszych darczyńców, już ponad 400 dzieci i kobiet otrzymało protezy i szansę na nowe życie.

„Nie ma nudy 3” to książka pełna zadań, zabaw, treści literackich i pomysłów dla dzieci książka, stworzona przez 46 autorów i autorek. Na najmłodszych czeka 80 świetnie zilustrowanych, zaprojektowanych i pełnych wartościowych treści kart z zadaniami dla dzieci w wieku 3-7+, gotowych do wydruku i zabawy. Najnowsza edycja pozwala nam poznać tajemnice lasu i jego mieszkańców.
Wspomóż Polską Misję Medyczną i zdobądź e-book „Nie ma nudy 3”. Odwiedź stronę www.niemanudy.com i wybierz interesującą Cię książkę, następnie wpłać dowolną kwotę na rzecz akcji #ZnowuChodzę Polskiej Misji Medycznej i ciesz się swoim e-bookiem! Wciąż można zdobyć również dwie poprzednie edycje charytatywnego e-booka. Wszystkie wydania są dostępne w ramach zbiórek na rzecz Polskiej Misji Medycznej.

Linki do skarbonek:
  1. Nie ma nudy 1
  2. Nie ma nudy 2
  3. NOWOŚĆ Nie ma nudy 3
Pomóż Syryjczykom!
Konto PMM Syria: 08 1240 4650 1111 0010 4607 7315