Pomagam
1.5% dla PMM

Czas czytania
2 minuty

Artykuł

Poprzedni Następny
OgłoszeniaSyria

„Nie ma nudy 3” –e-book dla dzieci na pomoc Syrii

Czas czytania
2 minuty

Mały Teatr Ilustracji po raz kolejny przygotował charytatywny e-book „Nie ma nudy”. Najnowsze, trzecie wydanie edukacyjnej książki dla najmłodszych wspiera Polską Misję Medyczną. Środki z oficjalnej zbiórki pomogą nam kupić protezy dla syryjskich dzieci, które odniosły rany w wyniku trwającej wojny.

E-book można pobrać w zamian za wpłatę w dowolnej wysokości na rzecz zbiórki Polskiej Misji Medycznej dla Syrii. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup protez dla dzieci z Syrii, badania i rehabilitację prowadzoną w ośrodku w Idlib. Dzięki zaangażowaniu naszych darczyńców, już ponad 400 dzieci i kobiet otrzymało protezy i szansę na nowe życie.

„Nie ma nudy 3” to książka pełna zadań, zabaw, treści literackich i pomysłów dla dzieci książka, stworzona przez 46 autorów i autorek. Na najmłodszych czeka 80 świetnie zilustrowanych, zaprojektowanych i pełnych wartościowych treści kart z zadaniami dla dzieci w wieku 3-7+, gotowych do wydruku i zabawy. Najnowsza edycja pozwala nam poznać tajemnice lasu i jego mieszkańców.

Wspomóż Polską Misję Medyczną i zdobądź e-book „Nie ma nudy 3”. Odwiedź stronę www.niemanudy.com i wybierz interesującą Cię książkę, następnie wpłać dowolną kwotę na rzecz akcji #ZnowuChodzę Polskiej Misji Medycznej i ciesz się swoim e-bookiem! Wciąż można zdobyć również dwie poprzednie edycje charytatywnego e-booka. Wszystkie wydania są dostępne w ramach zbiórek na rzecz Polskiej Misji Medycznej.

Głód to nie tylko brak pożywienia, to również zubożenie diety, jej niedostosowanie do rozwijającego się organizmu dziecka. Rodziny, które jeszcze niedawno mogły same wyhodować składniki na swoje posiłki, dziś nie mają do dyspozycji lokalnych roślin, są zależne od droższych towarów sprowadzanych z zagranicy. Tymczasem na obu końcach łańcucha dostaw trwa wojna – ta w Ukrainie, i ta w Etiopii

— Małgorzata Olasińska-Chart, koordynatorka projektu w Etiopii.

Wpłacam na

Płatność cykliczna (Płatność dokonywana automatycznie co miesiąc)
Płatność jednorazowa
50 PLN
150 PLN
250 PLN

Akceptujemy płatności
PayU Google Pay Blik Przelew tradycyjny
Poprzedni

Artykuł

Następny

Przeczytaj także

Opis obrazu

Buduj z nami pomoc w najbardziej potrzebujących krajach świata.

Więcej

Zapisz się do newslettera