Pomagam
1.5% dla PMM
Zaangażuj się

Zaangażuj się

Dzięki Twojemu zaangażowaniu więcej osób dowie się o akcjach prowadzonych przez Polską Misję Medyczną, a pomoc dotrze do szerokiego grona potrzebujących.

Czy wiesz, że wystarczy wykorzystać własny potencjał, aby przyczynić się do poprawy losu tysięcy ludzi na całym świecie? Z Misją możesz zrealizować nawet niewielkie przedsięwzięcie. Możesz świętować urodziny z PMM lub zorganizować z nami koncert charytatywny, wszystko zależy od Twojej wyobraźni! Możesz również kupić cegiełki na Allegro Charytatywni lub wystawić swoje przedmioty na jedną z naszych kampanii. Możliwości są nieograniczone. Nie musisz martwić się o kwestie finansowe czy księgowość. Twoim zadaniem jest tylko zachęcenie znajomych. Pomaganie może być prostsze niż myślisz, przekonaj się! Poniżej znajdziesz kilka wskazówek i inspiracji.

Opcje zbierania z PMM

Najczęściej zadawane pytania

Jak zorganizować udaną zbiórkę, która zaangażuje gości?

Jeśli po raz pierwszy planujesz założyć zbiórkę, dobrym pomysłem jest zapoznanie się z materiałami pomocniczymi. Jest kilka ważnych wskazówek, które znacznie zwiększą skuteczność zbiórki i przyspieszą proces gromadzenia potrzebnej kwoty. Zobacz nasze instrukcje dostępne na misjapomoc. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, zastanawiasz się, czy powinieneś założyć zbiórkę lub masz obawy z nią związane, skontaktuj się z nami!

Czy moi goście weselni lub urodzinowi mogą przekazać darowiznę na rzecz Polskiej Misji Medycznej zamiast prezentów?

Tak, oczywiście! Jeżeli planujesz świętowanie ważnej uroczystości, wykorzystaj ją do dzielenia się dobrem. Załóż zbiórkę na naszej platformie misjapomoc i zaproś Twoich gości na wspólną Misję. Zamień upominek w pomoc, która zmieni życie potrzebujących w Ukrainie, Etiopii, Senegalu, Syrii czy Wenezueli.

Jak wystawić przedmiot jako część aukcji charytatywnej?

Skorzystaj z formularza wystawiania ofert charytatywnych. Wybierz jeden z celów zbiórek Polskiej Misji Medycznej, który chcesz wesprzeć i wystaw swój przedmiot. Nasze cele znajdziesz klikając tutaj. Gdy ktoś kupi w wystawionej przez Ciebie ofercie charytatywnej – pieniądze ze sprzedaży przedmiotu wpłyną bezpośrednio na konto organizacji, której cel zbiórki wspierasz. Do Ciebie trafi kwota potrzebna do pokrycia kosztów dostawy.

Jakie przedmioty mogę wystawić na aukcję w Allegro Charytatywni?

Oprócz zakupu cegiełek na nasze cele na allegro charytatywni, możesz też wystawić przedmiot i przekazać zebraną kwotę na PMM. Na aukcje charytatywne można wystawiać przedmioty z większości kategorii, z wyjątkiem niektórych, takich jak np. leki, militaria, usługi, zwierzęta, samochody.

Jak najlepiej przekazać swoje ubrania, aby wesprzeć kampanię PMM na stronie Ubrania do oddania?

Wszystkie odpowiedzi na pytania odnośnie przekazywania ubrań w celu wsparcia naszych kampanii możesz poznać klikając tutaj

Jak zostać Patronem i wspierać PMM na patronite.pl?

Możesz zostać naszym patronem w 3 prostych krokach. Znajdź konto Polskiej Misji Medycznej klikając tutaj. Tuż pod ikoną PMM na naszym profilu znajdziesz przycisk „Zostań Patronem”. Następnie zarejestruj się. Kolejnym krokiem jest wybranie progu wsparcia, czyli miesięcznej kwoty, jaką chcemy wspierać konkretnego twórcę. Na koniec pozostaje już tylko stworzenie konta. Jesteś Patronem, dziękujemy!

Zdjęcie z misji humanitarnej: Polska Misja Medyczna jako pomocnik w odbudowie zdrowia społeczności.

Anastazja Treszczanowicz

Specjalistka ds. Relacji z Darczyńcami

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Udane zbiórki

Wspólna troska o zdrowie globalne - Polska Misja Medyczna jako głos solidarności.

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce

Dzięki artystycznej instalacji "Kropla bioróżnorodności" i zaangażowaniu Szkolnego Klubu Wolontariatu udało się zebrać 1249 zł na pomoc Andre z Senegalu.
Zobacz szczegóły
Wspólna walka z chorobami: Polska Misja Medyczna jako sojusznik w misji uzdrowienia.

Zespół PMM z KiKŚ

Udało się zebrać 52626 zł na pomoc dla mieszkańców Strefy Gazy. Przycisk
Zobacz szczegóły
Wspólna troska o zdrowie globalne - Polska Misja Medyczna jako głos solidarności.

Marta z okazji urodzin uzbierała 610 zł na protezy dla dzieci z Syrii

Zobacz szczegóły
Zdjęcie chwili pomocy: Polska Misja Medyczna zmienia świat.

Koncerty Zespołu Nie Wiem

Udało się zebrać 1102 zł na pomoc dla Ukrainy.
Zobacz szczegóły
Polska Misja Medyczna - Razem dla lepszej przyszłości zdrowia globalnego.

Kolegium Europejskie w Krakowie

Udało się zebrać na pomoc dla dzieci z Syrii
Zobacz szczegóły
Opis obrazu

Buduj z nami pomoc w najbardziej potrzebujących krajach świata.

Wpłacam