Media

Pomagamy tam, gdzie potrzeby są największe. Dzięki współpracy z lokalnym partnerem jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć potrzebujących.

Kontakt dla Mediów

Dorota Zadroga

specjalista ds. PR i mediów

Prawa autorskie

Jeżeli chcesz pobrać zdjęcia i użyć je w publikacji możesz skorzystać z naszej bazy zdjęć. Warunkiem użycia zdjęcia jest podpisanie źródła i nasza zgoda potwierdzona mailowo lub słownie.
dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do pobrania informacji prasowych, zdjęć, logotypu oraz raportów z naszych działań. Zainspiruj się naszymi publikacjami. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu z nami. Razem budujmy pomoc!
Materiały do pobrania dla prasy

Informacja prasowa

Informacja prasowa – Razem dla Syrii

Press Kit

Najważniejsze informacje o Polskiej Misji Medycznej

Logotypy PMM

Pobierz logotypy Polskiej Misji Medycznej w różnych formatach

Księga Znaku PMM

Pobierz Księgę Znaku, aby poprawnie stosować nasze logo
Nasze Publikacje

Poradnik Bezpiecznego Podróżnika

Garść porad ekspertów Polskiej Misji Medycznej. Poradnik dla podróżujących

Przepisy dla Senegalu

Broszura o zdrowym żywieniu z przepisami kuchni senegalskiej

Poradnik Położniczy dla Tanzanii

Porady położnicze dla mam w Tanzanii
najnowsze aktualności

Wybrane aktualności z życia PMM

Docieramy z pomocą do osób najbardziej potrzebujących – ofiar wojen, klęsk żywiołowych i katastrof. Otaczamy opieką medyczną kobiety w ciąży i małe dzieci. Z lekarzami z Polski prowadzimy szkolenia w szpitalach w Afryce i Azji. Na Bliskim Wschodzie pomagamy uchodźcom w obozach.
PMM w social mediach

PMM w social mediach

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami, akcjami i zbiórkami. Promuj nas w internecie, udostępniaj nasze posty na Facebooku i Twitterze, obserwuj na Instagramie, subskrybuj na YouTube. Porozmawiaj o nas ze swoją rodziną, przyjaciółmi i zespołem w pracy.
3 dni temu
"Wychodząc rano do pracy, ryzykujemy śmiercią" - mówią ukraińskie pielęgniarki. Według danych @WHO, od 24 lutego ukraińskie placówki medyczne były atakowane 235 razy.
4 dni temu
Asia to 13-letnia dziewczynka z Syrii, która wiele już w swoim życiu przeżyła. Na ciele dziewczynki zaczęły się pojawiać plamy, spowodowane wojenną traumą i stresem. Chcemy zafundować Asii terapię laserową. Więcej➡️https://t.co/VrBLkkGjFY https://t.co/bDPnLNqGGt
4 dni temu
- Jedyny deszcz, jaki był wiosną, to potężna burza w marcu. Ale spadła wtedy taka ilość wody, jaka spada w ciągu kilku miesięcy, co zniszczyło pola. Tam nikt nie zaprzecza, że klimat się zmienia - M. Olasińska-Chart dla @PStrzalkowski o sytuacji w Iraku https://t.co/DlTjkQPP2Q
5 dni temu
Kolejne dostawy potrzebnych produktów medycznych dotarły do szpitala neonatologicznego w Tarnopolu 🏥💪 https://t.co/ot7p5ve67i
6 dni temu
Szczepionki na tężec dotarły w zeszłym tygodniu na Ukrainę. W warunkach wojny, przy otwartych urazach i ranach, te 💉 mogą ratować ludzkie życie ⚕️ https://t.co/A1QfbcUeBr
10 dni temu
🇺🇦 According to @UNHCR data, by May 11th 6,029,705 people left Ukraine, 90% of whom are women and children. Eight million are displaced inside Ukraine.
10 dni temu
🇺🇦 Według @UNHCR do 11 maja Ukrainę opuściło 6,029,705 osób, z czego 90% to kobiety i dzieci. Osiem milionów jest przesiedlonych wewnątrz Ukrainy.
10 dni temu
🇻🇪🇵🇪 Between 300 and 1600 Venezuelans cross the Venezuelan-Peruvian border every day. The requirements of legal border crossing (passport, humanitarian visa and vaccination against Covid-19) are met by only a few dozen people a day. The rest use informal routes.
10 dni temu
🇻🇪🇵🇪Codziennie granicę wenezuelsko-peruwiańską przekracza od 300 do 1600 Wenezuelczyków. Wymogi legalnego przekroczenia granicy (paszport, wiza humanitarna i szczepienia przeciw Covid-19) spełnia zaledwie kilkadziesiąt osób dziennie. Reszta korzysta z nieformalnych przejść.
10 dni temu
🇸🇾 The UN reports that a record 12.3 million Syrian children need help, 6.5 million of whom live in Syria and the rest in other countries in the region. The war in Ukraine and rising food prices are partly responsible for this situation.
10 dni temu
🇸🇾 ONZ informuje, że rekordowa liczba 12,3 miliona syryjskich dzieci potrzebuje pomocy, z czego 6,5 mln mieszka w Syrii, reszta w innych krajach regionu. Częściowo za tą sytuację odpowiada wojna w Ukrainie i rosnące ceny żywności.
11 dni temu
W Międzynarodowym Dniu Pielęgniarek dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym pielęgniarkom za ogromne serca, wiedzę i zaangażowanie! Jesteśmy dumni, że jesteście z nami🧡#InternationalNursesDay https://t.co/KgoI0LUHYl
PMM w mediach

Wzmianki o PMM w mediach

Jesteśmy jedną z niewielu polskich organizacji pozarządowych, które udzielają pomocy medycznej. Dziękujemy wszystkim dziennikarzom, redaktorom i ludziom mediów za nieustanne wsparcie i pomoc w informowaniu społeczeństwa o sytuacji najbardziej potrzebujących.

Superstacja

Pomagamy Malekowi stanąć na nogi
zobacz film

Krytyka Polityczna

Iracki Kurdystan: Pamięć zniszczonych miast
zobacz na stronie

RMF FM

Dzień Żywności – 30% zgonów dzieci wynika z niedożywienia
zobacz na stronie

TVN

Pomoc kobietom i noworodkom w Tanzanii
zobacz film

Onet

Życie za kilka dolarów – o pomocy w szpitalu w Nyangao
zobacz na stronie

Meloradio

Medycy z Polski jadą na misję do Tanzanii
posłuchaj audycji

Gazeta Wyborcza

Inkubator nadziei – pierwszy miesiąc życia dziecka jest kluczowy
zobacz na stronie

Newsweek

Koronawirus w Wenezueli
zobacz na stronie
Buduj z nami pomoc w najbardziej potrzebujących krajach świata.