JAK TO ZROBIĆ?

 1. Wejdź na stronę: https://www.facebook.com/PolskaMisjaMedyczna/fundraisers
 2. Wybierz kwotę, którą chcesz przekazać, czas trwania zbiórki. Sugerujemy, by zbiórka trwała do dwóch tygodni.
 3. Czas na edycję. Nasz sugerowany tytuł i opis zbiórki zobaczysz już na stronie, lecz możesz je zmienić według swojego uznania.
 4. W sekcji “Dlaczego zbierasz pieniądze?” możesz napisać powód, dla którego zdecydowałeś się założyć zbiórkę na rzecz PMM. Masz urodziny? Startujesz w maratonie? Może chcesz się zaangażować w pomoc konkretnemu państwu? To jest dobre miejsce, by o tym napisać.
 5. Możesz również edytować zdjęcie w tle. Pobierz przygotowane przez nas grafiki i wybierz, która najbardziej Ci się podoba.
 6. Opublikuj zbiórkę. Nie zapomnij o udostępnieniu jej i zaproszeniu znajomych
 7. Po skończeniu zbiórki nie zapomnij o podziękowaniu znajomym, którzy wsparli zbiórkę. Możesz skorzystać z grafiki przygotowanej przez nas, w której możesz wpisać kwotę, którą udało Ci się zebrać.

Masz pytania?

 • Dzięki wieloletnim doświadczeniom w pracy z wolontariuszami medycznymi na misjach zagranicznych, Polska Misja Medyczna uzyskała akredytację Komisji Europejskiej w dziedzinie organizacji wolontariatu humanitarnego.
 • Posiadamy nie tylko procedury chroniące zdrowie i życie wolontariuszy, ale również oferujemy medykom rozwój zawodowy poprzez nabycie wiedzy i kompetencji leczenia lub udzielania pomocy w trudnych warunkach.
 • Oferujemy wolontariuszom możliwość zaangażowania się w działalność misyjną PMM zarówno w zagranicą w roli personelu medycznego lub w Polsce w roli ekspertów medycznych.
 • Zdobyte doświadczenia owocują nowymi kompetencjami zawodowymi, a także większą odpornością psychiczną, otwartością na różnice kulturowe i społeczne oraz satysfakcją z udzielonej pomocy.
 • Aby zgłosić się na wolontariat, prosimy o wypełnienie ankiety ….

Hanna Lewicka

Fundraising Specialist
+48 602 744 955
hanna.lewicka@pmm.org.pl
If you have any questions, please contact us.

We invite you to build help with us in the most needy countries of the world.

share

link copied