PARTNERSTWA BIZNESOWE

Wesprzyj wyjazd medyka na misję

Bardzo ważnym elementem naszej pomocy jest szkolenie lokalnego personelu medycznego przez polskich medyków: specjalistów- lekarzy pielęgniarki, położnych, ratowników medycznych. Przekazana wiedza jest bezcenna i na co dzień stosowana przez lokalny personel medyczny do ratowania życia.

Jak wykorzystamy środki pozyskane na wsparcie medyków z Misją:

  1. Wysłanie polskich medyków na misję na okres min. 3 tygodni, których zadaniem będzie szkolenie lokalnego personelu i bezpośredni nadzór w szpitalach nad wykonywanymi procedurami medycznymi.
  2. Przygotowanie przewodnika dla lokalnych medyków z treścią szkolenia.
  3. Zakup sprzętu medycznego dla wyjeżdzających medyków, który następnie zostaje przekazany lokalnemu szpitalowi np. ciśnieniomierze, ambubagi, termometry, stetoskopy.
  4. Przygotowanie polskich wolontariuszy z bezpiecznego przebywania na misji;
  5. Przeszkolenie wolontariuszy w ramach kursu zawodowego – T4 – Travel Trauma Tropics Tactics z udzielania pomocy w trudnych warunkach.
  6. Przygotowanie raportu z realizacji działań na misji finansowanych przez firmę;
  7. Zrealizowanie dedykowanych materiałów zdjęciowych, filmowych, artykułów prasowych lub wywiadów z udziałem Państwa firmy do wykorzystania medialnego lub wewnętrznego, jako przykładu realizacji odpowiedzialności społecznej firmy;

Masz pytania?

Marta Nowakowska

Specjalistka ds. Relacji z Darczyńcami
fundraising@pmm.org.pl
+48 577 167 111
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do budowania z nami pomocy w najbardziej potrzebujących krajach świata.

podziel się

link został skopiowany