PARTNERSTWA BIZNESOWE

Wesprzyj program

Jeżeli chcesz zaangażować firmę w niesienie pomocy z konkretnym celem, miejscem i społecznością - wybierz jeden z naszych programów. Twoje wsparcie może być regularne lub jednorazowe. Nawet nieduża darowizna może przełożyć się na konkretną pomoc. Skontaktuj się z nami. Razem budujemy pomoc.

Wybierz program, który chcesz wesprzeć:

  1. Pomoc kobietom i noworodkom - PMM dociera z pomocą do krajów, w których kobiety w ciąży oraz noworodki są pozbawione dostępu do opieki medycznej. Finansujemy zakup inkubatorów i innego sprzętu ratującego życie noworodków, badania dla kobiet w ciąży, szkolimy ginekologów i położne.
  2. Specjalistyczna pomoc medyczna - w krajach ogarniętych kryzysem opieki medycznej, PMM podejmuje działania, których celem jest zapewnienie potrzebującym dostępu do lekarzy specjalistów - ortopedów, chirurgów czy dentystów. PMM wyposaża także lokalne placówki zdrowia w sprzęt chirurgiczny oraz szkoli lokalny personel ze specjalistycznych procedur medycznych.
  3. Walka z głodem – PMM dociera z pomocą żywnościową do najuboższych wielodzietnych rodzin, które w wyniku nagłych kryzysów straciły dochody oraz pomaga zwalczać i zapobiegać niedożywieniu u dzieci do lat 5, kobiet w ciąży i matek karmiących.
  4. Pomoc emergency – PMM reaguje natychmiast w sytuacji wystąpienia nagłego kryzysu jak klęski naturalne, konflikty czy pandemia. Najważniejszym celem pomocy jest ratowanie ludzkiego życia, dotarcie z pomocą medyczną oraz niezbędnym sprzętem medycznym i środkami medycznymi do poszkodowanych.
  5. Pomoc dla Syrii – PMM organizuje regularną pomoc medyczną dla Syryjczyków, wyposaża lokalne kliniki w lekarstwa, artykuły medyczne i inne środki ratujące życie. Jednym z głównych działań w ramach programu jest zakup protez dla kobiet i dzieci po amputacjach wojennych oraz finansowanie ich rehabilitacji.

Masz pytania?

Hanna Lewicka

Fundraising Specialist
fundraising@pmm.org.pl
+48 577 167 111
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do budowania z nami pomocy w najbardziej potrzebujących krajach świata.

podziel się

link został skopiowany